Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Osvětlení bazénu snadno a rychle. Vyplatí se i v půlce sezóny

Máte bazén se zabudovaným podvodním osvětlením, ale rádi byste mu navíc dodali jedinečnou romantickou atmosféru? Nebo jste si při budování bazénu na osvětlení nevzpomněli a teď vás mrzí, že si nemůžete pořádně užívat nočních vodních radovánek, protože je příliš temný a nebezpečný?

Nezoufejte! Existují i jiné možnosti, než kvůli přívodu kabelů váš bazén celý znovu rozkopat! Připravili jsme pro vás několik tipů, jak mu jednoduše a rychle dodáte kouzelnou atmosféru i větší bezpečnost.

Venkovní svítidlo Magic Rendl eSvětlo

Trendy plovoucí světla do bazénu

Asi jen těžko byste našli bazénová svítidla, jejichž instalace by byla ještě snadnější a pohodlnější, než u plovoucích světel, která můžete jednoduše nechat vznášet na vodní hladině.

dálkové ovládání eSvětlo Trendy volbou jsou plovoucí svítidla Rendl MAGIC, která můžete využít nejen přímo do bazénu, ale i rozmístit kamkoli kolem něj. Mimo koupací sezonu pak najdou uplatnění i jako stylová zahradní svítidla!

Vyrábí se v různých velikostech (v průměru25,33 a 40 cm) i různých tvarech (koule a ovál). Jejich předností je také možnost výběru barvy světla, kterou budou zářit.

My z eSvětlo.cz bychom si samozřejmě bazén nasvítili naší zelenou a modrou :-) Vy si ale můžete barvu zvolit podle své nálady a preferencí – na výběr máte kromě zelené a modré ještě z dalších čtyř zářivých barev: žluté, červené, fialové, azurové. Nastavíte je snadno a odkudkoliv pomocí dálkového ovladače.

Svítidla Rendl MAGIC obsahují nabíjecí akumulátor, díky kterému nemusíte řešit žádné kabely, žádné komplikované napojování na přívod elektřiny.

A co elektřina ve vodě? Nemusíte mít strach! Tato plovoucí svítidla můžete bez obav položit na vodní hladinu – díky vysokému stupni krytí, které odpovídá hodnotě IP 68, jsou totiž naprosto bezpečná.


Venkovní svítidlo Magic Rendl eSvětlo

LED pásky – zvýrazněte obrys bazénu i cestu k němu

LED pásky k bazénu eSvětlo

Naše další rada pro nenáročné osvětlení bazénu zní: LED pásek.

Tento populární stylový doplněk se skvěle hodí nejen do interiéru, ale i pro venkovní použití. Váš bazén se díky němu promění v romantické zákoutí, ve kterém by se určitě s radostí koupal i Karel Hynek Mácha! ;-)

Světelné pásky se hodí především na polepení obrysu bazénu, schůdků či zábradlí. Nejenže zajímavě zvýrazní jednotlivé prvky, ale zároveň poslouží i k lepší orientaci, kterou při pohybu na mokrých dlaždicích kolem bazénu určitě oceníte.

Navíc – u LED pásku si díky široké nabídce nejrůznějších variant snad nelze nevybrat!

Máte rádi minimalistický styl? Zvolte jednobarevný LED pásek, nejlépe v bílé barvě.

Chcete si hrát? S vícebarevným LED páskem na dálkové ovládání si užijete pořádnou světelnou show!

S instalací LED pásku je také minimum starostí – vše zvládnete jednoduše sami. Je totiž vybavený samolepicí páskou a jeho délku snadno přizpůsobíte napojováním nebo stříháním jednotlivých částí.

Pásky jsou zalité v silikonu, což je k bazénu ideální. Stejně však nezapomeňte vybírat podle stupně krytí IP. Vždy alespoň IP 44 nebo vyšší, abyste se nemuseli bát jejich kontaktu s vodou. Pokud bude LED pásek trvale pod vodou, pak musí mít krytí IP 68.

Chcete se dozvědět více o bezpečnosti svítidel ve vodním prostředí? Přečtěte si další článek v magazínu eSvětlo.cz.

 
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.