Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Pergola s příjemným osvětlením

Osvětlení do pergoly byste měli v první řadě vybírat podle činností, které se pod ní chystáte dělat. Něco jiného je prostranství u jídelního stolu a něco jiného opodál stojící houpačka. Při konverzaci u jídla potřebujete vidět, co krájíte příborem. Na houpačku se ale posadíte s nápojem a klidně odpočíváte v šeru.

Philips Massive 15216/42/16

Jídelní koutek

U stolu si posviťte dostatečně silným stropním světlem, případně venkovním lustrem. Pokud pořádáte oslavu a čekáte hodně hostů, škálu světelných možností stolování ještě rozšíříte nástěnnými svítidly. Všichni na oslavě na sebe přece potřebují vidět. Šikovně umístěný silnější reflektor se může například hodit při porcování velké kachny.
 

Odpočinková zóna

Philips Massive 15382/31/16 Pro část pergoly s pohovkou a křesly zvolte vyšší lampu. Velmi dobře se vám pod ní bude číst. Pro noční hovory vyberte menší lampičku na stolek.

Některé dominanty jako například houpačku či sedačku můžete podlepit LED páskem, aby tak kolem sebe vyzařovaly příjemné světlo.

Trendem jsou designová svítidla, na která se zároveň můžete i posadit. S takovými sedátky je venkovní osvětlení do pergoly rázem hračka.


Průchozí oblasti

Do míst, kudy se prochází, se nejvíce hodí světlo s pohybovým senzorem. V případě nutnosti se samo rozsvítí. To se může hodit, když zrovna máte plné ruce!
Philips Massive 15388/30/16 Philips Massive 15388/31/16

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení