Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Zahradní světla: Osviťte si procházku zahradou

Projít se vlastní zahradou po pěkně osvětlené cestě má zvláštní tajemné kouzlo. Mít u chodníků vhodné osvětlení je také velmi praktické. Nemusíme se bát zakopnutí či šlápnutí vedle. Dalším pozitivem osvětleného prostoru je odrazování případných zlodějů.

K osvětlení zahradních chodníků můžeme doporučit zejména zahradní světla sloupky. Závisí jen na nás, jaký vzhled upřednostníme. Někomu se líbí rustikální styl, jinému zas jednoduchý a moderní. Osvětlení zahrady vybíráme nejčastěji ve shodě s jejím celkovým laděním, ale můžeme též využít efekt kontrastu.

Rustikální styl

Zahradní světla v rustikálním stylu (kolekce Rusty) zapůsobí svým neobvyklým rezavým vzhledem. Teplý odstín červeno-hnědé barvy svítidel vznikl speciální chemickou úpravou oceli. Můžeme si vybrat oblou či hranatou variantu, každou v několika provedeních a výškách.

Rusty 40 11W Trusty 9W

Zahradní světlo Rusty eSvětlo.cz

Zahradní světlo Trusty eSvětlo.cz


V souladu s přírodou

Zahradní svítidla Arrock vyrobená z přírodního kamene dodají jakékoli venkovní ploše velmi exkluzivní vzhled. Díky jemným barevným odstínům a zajímavé struktuře svého zrnitého povrchu vypadají vždy jedinečně. Obsah křemene a živce dodává svítidlům drobný třpytivý efekt. Se svým okolím nenásilně splývají, ať už je to trávník, cesta, vstup do zahrady či terasa.

Arrock Slot 4W LED Arrock Arc 35W
Zahradní světla Arrock Slot eSvětlo.cz Zahradní světla Arrock Arc eSvětlo.cz


Jednoduše a moderně

Pokud na sloupková svítidla nechceme poutat speciální pozornost, upřednostníme jednoduché tvary a hladký povrch. Vybereme nenápadnou barevnost,trendy je antracit nebo stříbrošedá. Zahradní světla můžeme umístit po jedné straně úzkého chodníku, u širokého chodníku raději po obou stranách.

Quadrasyl SL 11W antracit Slots antracit 7W LED
Zahradní světla Quadrasyl eSvětlo.cz Zahradní světla Slots eSvětlo.cz


Solární osvětlení na zahradu

Solární zápich eSvětlo.cz

Jako zahradní světla jsou velmi oblíbené solární zápichy. Jednoduše je umístíte do půdy anemusíte řešit žádný přívod elektrické energie. Solární LED osvětlenízahrady se nabíjí slunečním svitem a po setmění svítí jemným rozptýleným světlem. Pěkně se hodí jako doplněk k celkovému osvětlení zahrady.

Připravili jsme pro vás návod Jak vybrat osvětlení cestiček a chodníků s konkrétním postupem. S čím si nebudete vědět rady, s tím vám rádi pomůžeme buď na chatu nebo nás kontaktujte emailem či telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení