Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Chcete ozvláštnit svůj domov takřka bez práce?

Máte rádi inspirující prostředí? Často se Vám stane, že přijdete domů a říkáte si, že by bylo skvělé svůj prostor nějak oživit? Právě pro Vás máme řešení! Je velice účinné a přitom překvapivě jednoduché. A zabijete dvě mouchy jednou ranou. Čtěte dále a uvidíte!

Jen si to představte: nepřemístíte jediný kus nábytku a přitom se Váš oblíbený pokoj nebo rovnou celý byt či dům rozsvítí. A to doslova. Každý interiér velice jednoduše ozvláštníte zajímavým závěsným svítidlem. Aby bylo nepřehlédnutelné a stalo se dominantou místnosti, zvolte originální tvar. Je potřeba zhodnotit, jak vysoké máte stropy. Jsou-li spíše vyšší, neváhejte a volte mezi závěsnými svítidly bohatých forem a zajímavých struktur. Podrobnější tipy naleznete v článku Jak vybrat závěsná svítidla.

Stínidlo Norm Bubbles 5 Gold Svítidlo Soprana Cone

Jsou-li Vaše možnosti, co se týče volného prostoru pod stropem, omezenější, vybírejte přisazená stropní svítidla. Více o správném výběru stropních svítidel si můžete přečíst v článku Jak vybrat stropní svítidla.

Stropní svítidlo Nancy Stropní svítidlo Mashiko Stropní svítidlo Zoe

Slyšíte to? Něco tu bzučí… Ano, druhá moucha! Do krásného nového svítidla nezapomeňte dát LED žárovku, která Vám ušetří mnoho peněz i starostí. Jak ji správně vybrat? Nápovědu naleznete zde. Plác. A je to. Přejeme Vám mnoho radosti z nového svítidla i z úspory energie.

Vyberte si z naší široké nabídky závěsných istropních svítidel nyní! Podívejte se, která máme právě v akci.

(Zuzana Zicháčková)

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.