Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Děti hledají Dory!

 

svítící Hledá se Dory

Děti milují Dory a její kamarády Nema, Marlina a Hanka. Jsou přece tak sympatičtí a hezky si navzájem pomáhají. I když Hank je trochu bručoun… ale stejně je dobrosrdečný a nenechá Dory na holičkách ani na té nejstrašidelnější výpravě!

Hledá se Dory baterka

Parťáci pro noční probuzení

Pro vaše malé špuntíky může být velkým dobrodružstvím už jen to, že se v noci probudí do tmy a potřebují třeba dojít na toaletu. Každá správná dobrodružná výprava vyžaduje spolehlivé parťáky – i Dory přece měla doprovod, díky kterému překonala každou překážku a vše úspěšně zvládla!

Aby vaše děti v noci našly cestu a nezabloudily až do akvárií v Clevelandu, máme pro vás dětská svítidla Hledá se Dory. Vedle postýlky může držet stráž Dory SoftPal lampička, jejíž úsměv dítě uklidní při náhlém nočním probuzení. Jednoduše ji rozsvítí pouhým naklopením. Jelikož je vyrobena z příjemného měkkého materiálu, mohou si ji klidně vzít i do postele. Na cestu z pokojíčku si pak posvítí Dory svítilnou, která je vytvarovaná pro pohodlné držení, bez ostrých hran a odolná proti nárazu.


Promítejte si filmové momentky!

Dvě svítidla, která by záviděl i samotný Nemo, mají jedinečnou funkci promítání. Ručním projektorem se svítilnou si vaše děti mohou vykouzlit Dory, kdekoliv si zamanou. A s velkým projektorem v lampičce si už mohou na podívanou pozvat všechny kamarády a začít vybírat vstupné! :-)

Hledá se Dory obrázkový projektor Hledá se Dory obrázkový projektor

V ručním i velkém projektoru je osm oblíbených scén z filmu, jejichž prohlížení dětem vyplní chvilky před usnutím. Oba projektory se dají dvoupolohovým spínačem snadno přepnout na kvalitní LED svítidlo.

Hledá se Dory dětský projektor


Vybavení pokojíčku

Dory rozjasní svým úsměvem každý dětský pokojíček také v podobě závěsného svítidla. K malování, čtení nebo psaní domácích úkolů pak doporučujeme veselou stolní lampičku, která je stejně jako všechna ostatní svítidla Hledá se Dory speciálně zaoblená a pro děti tak maximálně bezpečná.

lampička Hledá se Dory 

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.