Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Inspirace pro doplňkové a dekorativní osvětlení dětského pokoje

Pokud jste četli naše předchozí články věnované osvětlení dětského pokoje, tak už víte, jak správně vybrat stropní svítidlo, lampičku na dobrou noc i kvalitní stolní lampu na učení… Tím ovšem možnosti osvětlení dětského pokoje ani zdaleka nekončí.

V tomto článku si posvítíme na dekorativní a doplňková svítidla – LED pásky, hvězdné nebe nebo speciální svítidla pro malé sportovce a filmové fanoušky. Pro noční výpravy na toaletu pro vás zase máme nenáročnou vychytávku, která děti nenechá o nic zakopnout.

Osvětlení dětského pokoje PAULMANN eSvětlo.cz

DECO pásek sada 3m Marine PAULMANN eSvětlo.cz

WaterLED pásek 3 m bílý PAULMANN eSvětlo.cz LED pásky

Skříně, poličky, knihovničky nebo stůl dětem snadno oblepíte a osvítíte LED páskem. Zvýrazníte jim tak v noci nebezpečné rohy a pomůžete předejít úrazu.

V podvečer zase představují netradiční dekorativní prvek, který si děti zamilují. Obzvlášť, když na něm budou mít obrázky svých pirátských, nebo mořských kamarádů!

Na výběr máte z mnoha variant:

WaterLED pásek Motion Color sada 3m RGB, PAULMANN eSvětlo.cz

 

LED pásek s dětským motivem 1m pro děti Paulmann eSvětlo.cz

S instalací LED pásku je minimum starostí – vše zvládnete jednoduše sami. Je totiž vybavený samolepicí páskou a jeho délku snadno přizpůsobíte napojováním nebo stříháním jednotlivých částí.

Hvězdné nebe

Hvězdné nebe neboli optická vlákna jsou parádní záležitostí pro kutily, kteří chtějí svému dítěti vytvořit něco jedinečného.

Svítidlo z optických vláken SkyLight PAULMANN eSvětlo.cz

Svítidlo z optických vláken SkyLight PAULMANN eSvětlo.cz

Máte totiž moře možností, co s nimi udělat… Buďto optická vlákna volně zavěsit ze stropu, různě ohnout a natočit, a vytvořit tak iluzi hvězdné oblohy, nebo je zapracovat a přilepit do dírek v nějaké šabloně, látce nebo závěsu.

Skylight 1W LED hvězdné nebe 100x2,5m PAULMANN eSvětlo.cz

Skylight 1W LED hvězdné nebe 100x2,5m PAULMANN eSvětlo.cz

Šablonu si už musíte vyrobit sami, ale věříme, že vám něco užitečného přijde pod ruku. Stačí vyvrtat pár dírek a optická vlákna jimi prostrčit. :-)

3D nástěnná svítidla pro malé sportovce

Nástěnné 3D svítidlo Fotbalový míč eSvětlo.cz Nástěnné 3D svítidlo Spiderman eSvětlo.cz Vysněná svítidla pro fanoušky komiksových a filmových hrdinů, nebo sportovní nadšence! No řekněte, kdo z vás by si v dětském věku před spaním nechtěl popovídat s R2-D2 nebo Spidermanem?

 

 

Orientační světlo do zásuvky s pohybovým senzoremLED noční světlo Torch pohybový senzor PAULMANN eSvětlo.cz

Když se děti v noci probudí a vypraví se na toaletu, tak je buď čeká hra na zakopávanou, nebo marné hledání spínače světla. Máme pro vás ideální řešení, kterým je svítidlo do zásuvky s pohybovým senzorem. Samo se při jejich chůzi rozsvítí, a rozespalé děti tak snadno najdou bezpečnou cestu z pokoje.

ZDRAVÝ ZRAK ŠKOLÁKŮ NA PRVNÍM MÍSTĚ

S výběrem dalšího osvětlení pro zdravý zrak dětí vám pomohou naše další přehledné návody:

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení