Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Jak využít světelné LED pásky

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak svůj domov ozvláštnit, udělat ho originálním nebo mu dát modernější tvář? Máme pro vás perfektní řešení: LED pásky. Díky své subtilnosti jsou světelné LED pásky schopny snadno vytvořit příjemné osvětlení na neočekávaných nebo těžce dostupných místech.

Navíc jsou k dostání v široké škále barev, mohou být stmívatelné, jsou ohebné a velmi snadno se umisťují na různé povrchy. Níže naleznete pár tipů, jak mohou LED pásky přinést zajímavý moderní vzhled vašemu domovu.

OSVĚTLENÍ SCHODIŠŤ

Máte-li doma schody, víte, jak je nepříjemné uprostřed noci rozsvěcovat velká světla, která vás vytrhnou z polospánku, když jdete na toaletu nebo se napít do kuchyně. LED pásky vytvoří jemné světlo, které vás neoslní.

Umístíte-li světelný LED pásek pod hranu každého schodu, zaručí vám to bezpečný výstup nebo sestup bez toho, aniž byste neviděli na schody a zakopli.

LED pásky můžete umístit také na zábradlí schodiště. Velmi podobný princip lze využít také na chodbě či v předsíni.

TĚŽKO DOSAŽITELNÁ MÍSTA

Některá místa v domácnosti bývají tmavá a zároveň těžko osaditelná svítidly, jako je například oblast nad a pod kuchyňskou linkou nebo stropní předěly. LED pásky dokáží z těchto zdánlivě nevyužitelných míst vytvořit příjemně osvětlené prostory a dodat celé místnosti na eleganci a modernímu vzhledu.

Výkonné LED pásky nainstalované ve stropním předělu mohou ze zdánlivě nevyužitelného prostoru vytvořit dekorativní i užitečné osvětlení zároveň.

VITRÍNY A POLICOVÉ SYSTÉMY

Světelné LED pásky jsou vynikající možností pro osvětlení těsných prostor, jako jsou vitríny, regály a skříně. LED pásky dokáží přeměnit pár polic na zdi na užitečnou dekoraci, která přitáhne pozornost každé návštěvy a zvýrazní vystavované předměty.

Jelikož světelné LED pásky spotřebovávají pouze velmi malé množství energie a téměř žádné teplo, nemusíte se obávat je umístit je do uzavřené vitríny nebo do malé poličky.

LED pásky fungují nezávisle na hlavním osvětlení a můžete využít i ovladač dálkový ovladač na světelné LED pásky.

PODSVÍCENÍ MONITORŮ PC A TELEVIZÍ

Jednou z nejvíce zábavných možností pro LED pásky je použít je k obklopení různých předmětů a doplňků světlem, a tak je podsvítit.

Světelné LED pásky jsou skvělé pro podsvícení televizí, jelikož pak tolik vaše oči netrpí.

To stejné můžeme říci o ostatním elektronickém vybavení, jako jsou například monitory počítačů nebo klávesnice. Zde jsou velice pohodlné a praktické USB LED pásky, které jednoduše stačí zapojit do USB portu vašeho laptopu.

 

PODSVÍCENÍ BYTOVÝCH DOPŇKŮ A DEKORACÍ

Pomocí světelného LED pásku můžete také podsvítit další objekty.

Zkuste například zrcadla, podsvícení LED páskem jim dodá designový vzhled a jakoby přidá další rozměr. Jedná se o velice efektní a přitom finančně nenáročné řešení.

Jak vidíte, se světelnými LED pásky se dá opravdu kouzlit, mají skutečně široké využití.

Můžete se těšit na další tipy od nás a nebo se pusťte do nějakého vlastního projektu. S LED pásky je to snadné!

 

Přečtěte si podrobný návod, jak přidělat LED pásek nad kuchyňskou linku, který jsme pro vás sepsali.

instalace-led-pasku-nad-kuchynskou-linku-esvetlo

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení