Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Jak využít světelné LED pásky

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak svůj domov ozvláštnit, udělat ho originálním nebo mu dát modernější tvář? Máme pro vás perfektní řešení: LED pásky. Díky své subtilnosti jsou světelné LED pásky schopny snadno vytvořit příjemné osvětlení na neočekávaných nebo těžce dostupných místech.

Navíc jsou k dostání v široké škále barev, mohou být stmívatelné, jsou ohebné a velmi snadno se umisťují na různé povrchy. Níže naleznete pár tipů, jak mohou LED pásky přinést zajímavý moderní vzhled vašemu domovu.

OSVĚTLENÍ SCHODIŠŤ

Máte-li doma schody, víte, jak je nepříjemné uprostřed noci rozsvěcovat velká světla, která vás vytrhnou z polospánku, když jdete na toaletu nebo se napít do kuchyně. LED pásky vytvoří jemné světlo, které vás neoslní.

Umístíte-li světelný LED pásek pod hranu každého schodu, zaručí vám to bezpečný výstup nebo sestup bez toho, aniž byste neviděli na schody a zakopli.

LED pásky můžete umístit také na zábradlí schodiště. Velmi podobný princip lze využít také na chodbě či v předsíni.

TĚŽKO DOSAŽITELNÁ MÍSTA

Některá místa v domácnosti bývají tmavá a zároveň těžko osaditelná svítidly, jako je například oblast nad a pod kuchyňskou linkou nebo stropní předěly. LED pásky dokáží z těchto zdánlivě nevyužitelných míst vytvořit příjemně osvětlené prostory a dodat celé místnosti na eleganci a modernímu vzhledu.

Výkonné LED pásky nainstalované ve stropním předělu mohou ze zdánlivě nevyužitelného prostoru vytvořit dekorativní i užitečné osvětlení zároveň.

VITRÍNY A POLICOVÉ SYSTÉMY

Světelné LED pásky jsou vynikající možností pro osvětlení těsných prostor, jako jsou vitríny, regály a skříně. LED pásky dokáží přeměnit pár polic na zdi na užitečnou dekoraci, která přitáhne pozornost každé návštěvy a zvýrazní vystavované předměty.

Jelikož světelné LED pásky spotřebovávají pouze velmi malé množství energie a téměř žádné teplo, nemusíte se obávat je umístit je do uzavřené vitríny nebo do malé poličky.

LED pásky fungují nezávisle na hlavním osvětlení a můžete využít i ovladač dálkový ovladač na světelné LED pásky.

PODSVÍCENÍ MONITORŮ PC A TELEVIZÍ

Jednou z nejvíce zábavných možností pro LED pásky je použít je k obklopení různých předmětů a doplňků světlem, a tak je podsvítit.

Světelné LED pásky jsou skvělé pro podsvícení televizí, jelikož pak tolik vaše oči netrpí.

To stejné můžeme říci o ostatním elektronickém vybavení, jako jsou například monitory počítačů nebo klávesnice. Zde jsou velice pohodlné a praktické USB LED pásky, které jednoduše stačí zapojit do USB portu vašeho laptopu.

 

PODSVÍCENÍ BYTOVÝCH DOPŇKŮ A DEKORACÍ

Pomocí světelného LED pásku můžete také podsvítit další objekty.

Zkuste například zrcadla, podsvícení LED páskem jim dodá designový vzhled a jakoby přidá další rozměr. Jedná se o velice efektní a přitom finančně nenáročné řešení.

Jak vidíte, se světelnými LED pásky se dá opravdu kouzlit, mají skutečně široké využití.

Můžete se těšit na další tipy od nás a nebo se pusťte do nějakého vlastního projektu. S LED pásky je to snadné!

 

Přečtěte si podrobný návod, jak přidělat LED pásek nad kuchyňskou linku, který jsme pro vás sepsali.

instalace-led-pasku-nad-kuchynskou-linku-esvetlo

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.