Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Novinka Philips - Čirá LED žárovka klasického tvaru

LED žárovka Philips 9,5W (60W) E27 WW CLStejně jako v minulém roce společnost Panasonic představila svojí čirou LED žárovku Nostalgic Clear, přichází nyní se svým provedením i značka Philips. Nová LED žárovka s klasickým tvarem a novou optikou nyní nahradí starou wolframovou žárovku o příkonu 40W. Velkou výhodou je až 85% úspora energie, kterou díky LED technologii nabídne. Inovativní čočka, která je mezi prvními na světě, vyzařuje světlo všemi směry. Klasický tvar baňky zároveň žárovku dělá ideální pro široké spektrum použití - od ložnice až po obývací pokoj.

Tato novinka vychází vstříc spotřebitelům, kteří mají v oblibě klasický vzhled žárovky, avšak přináší svému uživateli mnoho výhod LED technologií. LED zdroj nabízí až 85% úsporu energie a nákladů, životnost 25 000 hodin, která odpovídá životnosti 25let (běžná domácnost svítí v průměru 3h denně, 1000h ročně).

„V novém LED zdroji, oceněném v soutěži L-prize, jsme zkombinovali estetickou krásu a tvar tradiční žárovky s výhodami LED," říká Jiří Tourek, generální ředitel Philips ČR. „Díky inovacím jsou naše LED zdroje nejenom energeticky úsporné, ale otevírají i nové dimenze vnímání a využívání světla v každodenním životě."

Použití v závěsném svítidle Vlastnosti nového LED světelného zdroje Philips:

  • stmívatelná
  • inovativní čočka pro zářivé světlo
  • teplota chromatičnosti: 2700k (teplá bílá)
  • světelný tok: 470lm (odpovídá světelnému toku 40W žárovky)
  • příkon: 6W

Podívejte se do naší nabídky LED žárovek.


 

Zdroj: www.philips.cz

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.