Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Pomocí LED osvětlení lze ušetřit peníze, čas i nervy

Po týdnech přemýšlení jste se konečně rozhodli přejít od klasických nebo úsporných žárovek na LED světelné zdroje. Chcete tedy ušetřit na elektřině a svou těžce vydělanou výplatu si užít více sami pro sebe? Možná máte dojem, že nakonec neušetříte, neboť náklady na nákup LED žárovek se vám zdají stále vyšší než u jiných žárovek. Nenechte se mýlit. Pojďme se podívat na to, kde začít a jak efektivně vnést LED světlo do vaší domácnosti. Ušetříte nejen své peníze, ale i čas a nervy.

LED pásky osvětlíte frekventovaná místa, například kuchyň FREKVENTOVANÁ MÍSTA

První oblastí, o které byste měli při změně na LED osvětlení uvažovat, jsou místa vaší domácnosti, kde je většinou živý ruch, jsou frekventovaná a často se v nich někdo nachází. Obývací pokoj, jídelna nebo kuchyně patří mezi takové případy. Chceme v nich mít pěkné a příjemné světlo po většinu dne i večera, kdy jsme doma. Přechod na LED světelné zdroje vám ušetří více peněz v dlouhodobém horizontu, když snížíte množství elektrické energie každodenně vynaložené ve vaší domácnosti.

TĚŽCE DOSTUPNÁ MÍSTA

Některá místa jsou pro výměnu nefunkční žárovky za novou obzvláště nepříjemná. Buď jsou vysoko a musíte balancovat na schůdcích či jiném provizorním předmětu, anebo jsou na takovém těžko dostupném místě, kam vám zabere mnoho času jen se úspěšně propracovat, a pak vás čeká ještě samotná výměna. Takové prostory bývají často například v kuchyni nebo tam, kde je různé zapuštěné osvětlení. Dalším případem jsou vysoké nebo klenuté stropy. Právě všude tam jsou ideální LED svítidla a žárovky, které mají životnost více jak deset let. Tak dlouho se na tato místa nebudete muset pracně dostávat!

LED zdroje uplatníte v celé domácnosti ODPOVÍDAJÍCÍ NÁHRADA STARÉ ŽÁROVKY

Klasické žárovky stárnou a časem svítí méně a barva světla, kterou vydávají, je více do žluta. Když si koupíte LED žárovku 2700 kelvinů, 806 lumenů, což je odpovídající náhrada za klasickou 60W žárovku, zjistíte, že nové světlo vypadá bělejší a jasnější než světlo z vaší staré žárovky. Je to normální právě v důsledku stárnutí klasických žárovek. LED žárovky stejným způsobem na svém světle neztrácejí. Připravte se tedy na to, že do svého domova přivedete více světla. Anebo můžete zvolit nižší svítivost či teplejší barvu světla vašich nových LED žárovek. V současné nabídce si totiž můžete vybírat přesně podle vašich potřeb.

VEMTE TO NAJEDNOU

Dalším tipem, jak nebýt nemile překvapeni z rozdílu jasu a barevné teploty mezi starým a novým světlem, který je způsoben stářím klasických žárovek, je vyměnit všechna světla v daném prostoru najednou. Nevzniknou tak nepříjemné rozdíly. Jako bonus navíc tímto způsobem zajistíte, že budou mít všechna LED světla naprosto stejné odstíny, jelikož budou vyrobeny v jedné výrobní sérii.

Přejeme příjemný nákup LED žárovek. Věříme, že pomocí našich tipů dospějete ke zdárnému výsledku. A proč si při té příležitosti nepořídit i pěkné nové svítidlo? Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte nás nezávazně kontaktovat!

 

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení