Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Rozsviťte se v koupelně

Koupelnu využíváme jak k úpravám svého zevnějšku, tak pro relaxaci po namáhavém dni. Abychom se v ní cítili příjemně, je dobré kromě funkčnosti myslet i na příjemný design. Čistě uklizená koupelna s nadýchanými ručníky a dalšími vkusnými doplňky harmonizuje naši mysl i tělo. Stejně jako v ostatních místnostech si můžeme i v koupelně dopřát kvalitní a skvěle vypadající osvětelení.

Pro dokonalé ošetření pleti, nalíčení či oholení potřebujeme dostatek světla u zrcadla. Svítidlo můžeme umístit nad zrcadlo nebo vedle něj. Svítidlo k zrcadlu Gemini umožňuje obě tyto varianty, je v tomto směru velice variabilní. Naši zákazníci si jej právem oblíbili.


Variatou je sada dvou nástěnných svítidel Gemini , která zrcadlo osvítí ze stran. Výsledný dojem je elegantní a nadčasový.

Pro přesné nasměrování světlajsou výborná svítidla s ohebným krkem, například svítidlo nad zrcadlo Mirror Curvus . Přizpůsobí se všem členům rodiny.Tip experta: skvělou vychytávkou jesvítidlo mezi dlaždice a svítidlo do obkladů. Koupelna rázem získá luxusní vzhled, instalace je jednoduchá, proto neváhejte s nákupem, výsledek rozhodně stojí za to!

 

(Zuzana Zicháčková)

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.