Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Sádrová svítidla - decentní i kreativní, tón v tónu i color blocking

Čistě bílé stěny v celém bytě či domě ustoupily trendu mít barevnou alespoň jednu stěnu. Může to být jednobarevná hladká plocha, nebo je možné zvolit nějaký vzor či zajímavou strukturu. Vybíráme-li svítidlo do specificky barevného interiéru, můžeme si vybrat nějaké univerzální, obvykle bílé, nebo s kovovým vzhledem, ať už matným nebo lesklým. V tom případě se svítidlo stane kromě své praktické funkce i dekorativním prvkem a je žádoucí jej s ostatními doplňky interiéru sladit, abychom se v místnosti cítili dobře a aby svítidlo nepůsobilo rušivým dojmem.

Někdy nám však svítidlo univerzálního vzhledu může z nejrůznějších důvodů vadit, rušit nás, anebo nás jednoduše svým zabarvením žádné svítidlo neosloví. A to se může stát, ať už máme doma stěny barevné anebo čistě bílé.

Pokud se do takové zdánlivě bezvýchodné situace dostaneme, je úlevou sáhnout po sádrových svítidlech. Jsou to totiž takoví chameleoni mezi svítidly, jejich obrovská výhoda spočívá v tom, že je lze rychle a jednoduše přetřít běžně dostupnými interiérovými barvami. Je to úžasně vhodné právě pro ty situace, kdy se nám nedaří najít svítidlo v tom správném odstínu. Sádrová svítidla umožňují vytvořit svítidlo barevně podle našich představ.

Nástěnné svítidlo sádra zakřivené LA 148012NEVIDITELNÁ SVÍTIDLA

Sádrová svítidla můžeme použít bez úpravy na čistě bílé zdi nebo na barevné v případě, když svítidlo opatříme stejným nátěrem jako stěny. Výsledným dojmem bude velice decentní vzhled, svítidla budou nenápadná, skrytá, mohou vyvolávat dojem, jakoby tam vůbec nebyla. Zajistí nám ničím nerušené příjemné světlo vhodné pro relaxaci. Této vlastnosti můžeme využít pro velice zajímavé světelné efekty a rozvinout tak rafinovanou hru světel a stínů.

Nástěnné svítidlo sádra Jack RED R10466SLÁVA BAREVNOSTI

Sádrová svítidla můžeme také přetřít výraznou barvou. Svítidlo dostane náboj a celek bude působit velmi osvěžujícím dojmem. Můžeme uplatnit principy color blockingu, nebo si vyhrát s nejrůznějšími malovanými detaily. Barevnosti se meze nekladou, jelikož si můžete namíchat jakýkoli odstín ve volitelné intenzitě. Výsledný dojem bude dynamický a neotřelý, originální a kreativní.

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI

Sádrová svítidla se v současné době vyrábějí ve všech druzích, mohou být nástěnná, stropní i zápustná. Mají mnoho podob, od jednoduchých tvarů po propracované složitější s různými průřezy a otvory anebo i zcela originální.

Nástěnné svítidlo sádra Giorgia IMPR 341033 Nástěnné svítidlo sádra Osano IMPR 341065 Nástěnné svítidlo sádra Giade IMPR 341036 Nástěnné svítidlo sádra Tacon IMPR 341011 Nástěnné svítidlo sádra Pocillo IMPR 341013

Do sádrových svítidel je vhodné použít LED žárovky, doporučujeme především v teplé bílé (2700K), nebo bílé (3000K) barvě světla.

Objevte kouzlo sádrových svítidel

 

 

 
 
Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení