Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Světelný tip pro dospívající

Znáte to. Takovému člověku, kterému je -náct, se málokdy a máločím obyčejný smrtelník zavděčí. Všechno je totiž naprosto nudné, otravné a protivné. Čím takovou mladou zachmuřenou tvář rozzářit? A jak předejít nechápavému výrazu při předání dárku například k narozeninám nebo nezadržitelně se blížícím vánočním svátkům? Darujte skvělou lampička, kterou bude potomkovi závidět i táta.

Philips EyeCare Robot STOLNÍ LED LAMPIČKY EYECARE
Philips EyeCare LED lampičky pomáhají chránit oči a podporují soustředění. Upravená optika uvnitř svítidla zajišťuje rozptýlené a rovnoměrně distribuované světlo, které omezuje výskyt oslnění, a tím pádem snižuje namáhání očí. Příjemné chladné denní světlo pomáhá zajistit očím pohodlí, podporuje koncentraci a udržuje úroveň energie a pozornosti. Flexibilní a otočné hliníkové rameno umožní ideální osvětlení.
Philips EyeCare Spoon

VYŠŠÍ LEVEL: OTOČNÁ ZÁKLADNA, VÝKLOPNÉ A OHEBNÉ RAMENO
Nemají klasický spínač, na jaký jsme u stolních lamp zvyklí. Tyto stolní lampyjednoduchého a přesto propracovaného designu se ovládají pouhým dotykemstejně jako chytré telefony nebo tablet. Další předností je možnost si jedním, dvěmi či třemi poklepnutími prstu zvolit barvu vyzařovaného světla. Samozřejmostí je ohebné rameno pro co nejpřesnější nasměrování světla zaručující nejlepší světelné podmínky při studiu. Základna není k ramenu lampy pevně přichycená, ale lze jí libovolně otáčet. Rameno se dá různě natáčet, a když je práce skončena, lampička se sklapne a je to.
Stolní LED lampička šedo-černá 8W   Stolní LED lampička bílá 8W

TOP MEZI STOLNÍMI LED LAMPIČKAMI
To nejlepší nakonec. Ohromí už pouhý výčet vlastností této skvělé lampičky. Ne tři, ale čtyři volitelné barvy vyzařovaného světla. Neotřelý design v lesklé černé nebo lesklé bílé. Otočná základna, výklopné a ohebné rameno. A jako třešnička na dortu USB zdířka pro nabíjení telefonůa podobných chytrých zařízení. Víc netřeba dodávat.

Stolní LED lampička 9W černá Polohování ramene. Sklopení ramene. Stolní LED lampička 9W bílá

Tak která se Vám líbí? Tip: Stolní LED lampičku 9W máme právě v akci :-)

(Zuzana Zicháčková)


Témata: LED lampička,Philips EyeCare, pracovní lampička na stůl, dotykové ovládání, soustředění

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení