Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Vykouzlete si romantickou atmosféru...


Naplánovat perfektní milostnou schůzku u sebe doma může být kapku stresující. Avšak správná atmosféra je polovinou úspěchu! Vynikající jídlo či pěkný film jsou jistě skvělými bonusy. Základem je ale příjemné osvětlení. Ztlumte jej, přemístěte lampičky, hrajte si...

  • Světelné řetězy

Možná si občas zajdete do restaurace na jídlo a vychutnat si živou atmosféru a ruch města. Proč si na takové bistro nezahrát i u sebe doma? Natáhněte světelný řetěz nad stolem, dekorativní světélka v teplé bílé barvě vás uvolní... A možná si budete připadat jako v nějakém starém slaďáku... Vaše partnerka bude nadšena!

  • Ztlumte světla

Tlumené světlo jemně pomůže tomu, abyste se cítili příjemně. Pro pohodovou relaxační atmosféru je ideální stmívatelné osvětlení, kdy jednoduše otáčíte kolečkem a volíte si správnou intenzitu světla. Snadno se přizpůsobíte aktuální situaci, což se hodí, když jiskření mezi vámi zhoustne... Jestliže speciální vypínače nemáte, nabízí se vyzkoušet žárovky Nanoleaf.

  • Barevné světlo

Zvláštní náladu vytvoříte obligátním načervenalým světlem, ale může to být stejně tak dobře i jiná vaše oblíbená barva. Můžete jednoduše zvolit barevné žárovky, které příležitostně našroubujete místo stávajících. Nebo vyzkoušejte designové svítidlo Philips Hue, které můžete elegantně ovládat přímo ze svého chytrého zařízení. Vaše drahá polovička bude okouzlena... Více o Philips Hue v dalším našem článku.

  • Romantika u svíček

Něžným plápolavým světlem svíček nikdy nic nezkazíte. Pro stejný efekt - bez zbytečného hazardu - vyzkoušejte LED svíčky. Já je mám na stole a každý, kdo jde kolem, se diví, proč mám ve výdejně se žárovkami skutečné svíčky. Tak věrohodně blikají. A když je zapomenete vypnout, ta nejhorší věc, co se může stát, jsou vybité baterie.

Přejeme vám mnoho romantiky!

Volně přejato z http://blog.1000bulbs.com/. (Zuzana Zicháčková)

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení