Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Zpátky do školy s úsměvem a hravostí

Nastalo září, malí školáci míří poprvé do školy a ti větší se do ní opět jako každý rok vracejí. Dny plné volna a zábavy skončily, děti a mladí lidé musejí znovu brzo ráno vstávat, aby mohli vstřebávat nové a nové vědomosti. Je to náročné období, kdy je potřeba se přizpůsobit a kromě radostí přicházejí i povinnosti…
Měli bychom se snažit prostředí k učení a pro práci do školy mladým lidem co nejvíce zpříjemnit, aby se cítili dobře a studium jim šlo lépe. Jak víte, vše jde snáze s vtipem, a i do učení lze vnést zábavu. Pojďme se podívat na některé z možností, jak dětem (a možná i sobě?) osvěžit domácí studijní a pracovní prostředí.


Paulmann_Licht_im_Kleiderschrank_20x7cm_RGB.jpg DOBRÝ START, DOBRÉ VŠECHNO
Zpříjemněte malým i velkým studentům vypravování se do školy. Vstávat do tmavého podzimního rána není nic příjemného. Natož ještě v polospánku hledat ve ztemnělém šatníku vhodné oblečení pro dnešní den. Umístění krátkéhosvětelného LED pásku do skříně umožní snadno a rychlevytáhnout to, co právě potřebujeme. Instalace je velice jednoduchá a finančně nenáročná.


bro-pn841_55015a3c5dec4_m.jpg bro-pn881_m.jpg

SVIŤME S VTIPEM
Svítidla originálního tvaru vykouzlí úsměv na tvářích malých i velkých školáků a často také našich. Připomínají příjemné chvíle strávené nad zábavou v rodinném nebo přátelském kruhu a navodí odlehčenější atmosféru. Můžeme použít nástěnné svítidlo jako je svítidlo z kolekceMemory nebo v podobě stolní lampičky, například stolní lampu Teo.

Paulmann_YourLED_Delta_Duo_TippsDE_10.jpg

SVĚTLO V ŠUPLÍKU
Kdo by čekal, že se na něj po otevření zásuvky ve stole vyline světlo? Díky tomuto překvapivému a milému detailu studenti nyní snadno naleznou ztracený sešit a nemusejí si probrané učivo pracně opisovat nebo kopírovat od spolužáka. Světélko je může motivovat k vytahování dalších studijních materiálů a také k jejich spolehlivému úklidu. Stačí opět jen jednoduchá instalace několika článků světelného LED pásku.

pa-P 70457_m.jpg PŘIDEJTE BARVY
Ke správnému školákovi patří barevné sešity, psací potřeby s různými motivy, originální batoh na školní pomůcky. Také doma je možné si pracovní stůl ozdobit barvami, dokonce i počítač. Například můžete podsvítit monitor pomocí světelného LED USB pásku a vytvořit zajímavé efekty. Váš student se bude cítit jako profesionální hráč počítačových her i při psaní domácího úkolu do češtiny nebo referátu do přírodopisu… Světelné LED pásky mají skutečně široké možnosti uplatnění.

Pokud do svítidel na pracovním stole a případně v nějakém dalším studijním koutku použijete LED žárovky, napomůžete koncentraci, kterou světlo z nich bezpečně podpoří. Navíc se jedná o nejvíce úspornou variantu světelných zdrojů na současném trhu. Je to pro Vás tedy jednička v mnoha směrech. Přejeme Vám i Vašim studentům jedniček co nejvíce.

(Zuzana Zicháčková)

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení