Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Zpátky do školy s úsměvem a hravostí

Nastalo září, malí školáci míří poprvé do školy a ti větší se do ní opět jako každý rok vracejí. Dny plné volna a zábavy skončily, děti a mladí lidé musejí znovu brzo ráno vstávat, aby mohli vstřebávat nové a nové vědomosti. Je to náročné období, kdy je potřeba se přizpůsobit a kromě radostí přicházejí i povinnosti…
Měli bychom se snažit prostředí k učení a pro práci do školy mladým lidem co nejvíce zpříjemnit, aby se cítili dobře a studium jim šlo lépe. Jak víte, vše jde snáze s vtipem, a i do učení lze vnést zábavu. Pojďme se podívat na některé z možností, jak dětem (a možná i sobě?) osvěžit domácí studijní a pracovní prostředí.


Paulmann_Licht_im_Kleiderschrank_20x7cm_RGB.jpg DOBRÝ START, DOBRÉ VŠECHNO
Zpříjemněte malým i velkým studentům vypravování se do školy. Vstávat do tmavého podzimního rána není nic příjemného. Natož ještě v polospánku hledat ve ztemnělém šatníku vhodné oblečení pro dnešní den. Umístění krátkéhosvětelného LED pásku do skříně umožní snadno a rychlevytáhnout to, co právě potřebujeme. Instalace je velice jednoduchá a finančně nenáročná.


bro-pn841_55015a3c5dec4_m.jpg bro-pn881_m.jpg

SVIŤME S VTIPEM
Svítidla originálního tvaru vykouzlí úsměv na tvářích malých i velkých školáků a často také našich. Připomínají příjemné chvíle strávené nad zábavou v rodinném nebo přátelském kruhu a navodí odlehčenější atmosféru. Můžeme použít nástěnné svítidlo jako je svítidlo z kolekceMemory nebo v podobě stolní lampičky, například stolní lampu Teo.

Paulmann_YourLED_Delta_Duo_TippsDE_10.jpg

SVĚTLO V ŠUPLÍKU
Kdo by čekal, že se na něj po otevření zásuvky ve stole vyline světlo? Díky tomuto překvapivému a milému detailu studenti nyní snadno naleznou ztracený sešit a nemusejí si probrané učivo pracně opisovat nebo kopírovat od spolužáka. Světélko je může motivovat k vytahování dalších studijních materiálů a také k jejich spolehlivému úklidu. Stačí opět jen jednoduchá instalace několika článků světelného LED pásku.

pa-P 70457_m.jpg PŘIDEJTE BARVY
Ke správnému školákovi patří barevné sešity, psací potřeby s různými motivy, originální batoh na školní pomůcky. Také doma je možné si pracovní stůl ozdobit barvami, dokonce i počítač. Například můžete podsvítit monitor pomocí světelného LED USB pásku a vytvořit zajímavé efekty. Váš student se bude cítit jako profesionální hráč počítačových her i při psaní domácího úkolu do češtiny nebo referátu do přírodopisu… Světelné LED pásky mají skutečně široké možnosti uplatnění.

Pokud do svítidel na pracovním stole a případně v nějakém dalším studijním koutku použijete LED žárovky, napomůžete koncentraci, kterou světlo z nich bezpečně podpoří. Navíc se jedná o nejvíce úspornou variantu světelných zdrojů na současném trhu. Je to pro Vás tedy jednička v mnoha směrech. Přejeme Vám i Vašim studentům jedniček co nejvíce.

(Zuzana Zicháčková)

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.