Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Jak vybrat nástěnná svítidla?

Nástěnná svítidla jsou skvělým doplňkem stropních, nebo bodových svítidel. Hodí se pro umístění do jakéhokoli pokoje a svým designem dokáže místnost zvětšit, nebo osvětlit jen požadované části pokoje. Nástěnná svítidla jsou ideální v případě, že by stojací lampy zabíraly zbytečně moc místa a visací zase opticky místnost přepůlí, a tím zmenší. Dobře rozmístěná nástěnná svítidla dodají místnosti dostatek světla i v těch nejtemnějších koutech a doplněné stmívačem dokáží navodit i příjemnou atmosféru.

Při výběru nástěnných svítidel musíte zvážit také světelný zdroj podle dispozice místnosti, ve které nástěnná svítidla umisťujete. Pokud se jedná o oblast určenou k relaxaci, jako je obývací pokoj, nebo ložnice, pak doporučujeme do nástěnných svítidel umístit světelný zdroj s teplou barvou světla, ale pokud se jedná o oblast určenou pro práci, jako je pracovna, šatna, nebo koupelna, pak by nástěnné osvětlení mělo disponovat světleným zdrojem se studenou barvou světla.

Nástěnné svítidlo DENA I nástěnná česaný hliník


Nástěnné svítidlo WL 103 oválná satinované sklo


Nástěnné svítidlo RIOTTE nástěnná 230V E14 40W


 

Nástěnná svítidla jsou k dispozici v mnoha designech, od dětských nástěnných svítidel s motivy hrdinů, přes moderní design, křišťálové nástěnné lustry, nebo chromovaná venkovní svítidla.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.