Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Jak vybrat stropní svítidla?

Stropní svítidla jsou nejčastějším zdrojem světla ve většině pokojů. Jsou velice populární díky své všestrannosti a dostupnosti mnoha stylů a designů. Další výhodou je, že klasická stropní svítidla se dají použít v každé místnosti, i v těch malých. Stropní svítidla se obzvlášť hodí do koupelen, šaten, nebo úzkých chodeb, jednoduše místností, které mají nízké stropy a jsou moc malé pro klasická závěsná svítidla.


Stropní osvětlení se dá pořídit v mnoha stylech a materiálech, které podtrhnou design jednotlivých pokojů. Při jejich výběru byste měli zvážit celkové rozložení pokoje, jeho dekoraci a své osobní preference. Následně musíte vybrat správnou velikost, materiál a barvu světla. Velikostí stropního svítidla nechcete přehlušit celý pokoj, ale naopak doplnit celkový dojem místnosti. Neměli byste proto vybírat stropní svítidla, která jsou příliš veliká, ale ani moc malá. Také barva stropního osvětlení a materiál by měli jít s celkovým designem pokoje. Pokud máte vše ve stříbrné barvě, nevybírejte stropní svítidla se zlatými motivy, nebo nedávejte do moderního pokoje stropní osvětlení v klasickém designu.

Stropní svítidlo CASINO 


Stropní svítidlo NANCY LED


Stropní svítidlo FUTURA


 


Pří výběru stropních svítidel berte také v úvahu barvu a intenzitu světla. Vzhledem k tomu, že stropní osvětlení je častěji používáno v místnostech, kde je zapotřebí silný světlený zdroj, vybírejte pečlivě. Například v šatně nebo v koupelně by měla být silná intenzita světla a barva by měla být studená bílá, která se přibližuje dennímu světlu, a tak méně zkresluje barvy.


Další důležitý faktor je design stropních svítidel. Na trhu jsou k dostání klasické nebo přisazené stropní lampy, ale také dětská svítidla s různými pohádkovými hrdiny nebo v barevném provedení, moderní, nebo více tradiční. Vhodné stropní svítidlo si tak snadno vyberete do každého prostoru.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.