KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 2 000 KČ OD NÁS ZÍSKÁTE 3 KS ŽÁROVEK PHILIPS V HODNOTĚ 420 KČ.

Jak vybrat vánoční osvětlení

Neoddělitelnou součástí tajemné atmosféry vánočních svátků jsou světýlka. Ať už jsou to ta v dětských očích nebo ta, která se každý rok rozzáří na vánočních stromečcích, girlandách a různých dekoracích. Klasické voskové svíčky mají své nepopsatelné kouzlo a uplatnění naleznou především na adventním věnci nebo někdy také jako doplňkové osvětlení štědrovečerní večeře. Kromě prvního případu je však téměř vždy vhodné použít spíše elektrické vánoční osvětlení, neboť je daleko bezpečnější a také trvanlivější. Pojďme se podívat, na co bychom neměli při výběru vánočního osvětlení zapomenout.

LED osvětlení Sob Kouzelnou novinkou jsou 3D vánoční dekorace, které jakoby byly vytvořeny z jiskřícího ledu a sněhu. Zimní atmosféru tak pomůžete přinést i tehdy, když zrovna nenapadne sníh... Což je výborné například v těch oblastech, kdy sníh padá zřídkakdy nebo tam, kde se moc dlouho neudrží, například ve městech. Tyto dekorace jsou velice krásné, vkusné a přitom praktické, jelikož se po sezoně snadno uklidí. Některé lze i rozložit, a tak při uskladnění zaberou poměrně málo místa.
Světelná zvířátka a postavičky vypadají opravdu skvěle a můžeme je použít jak do interiéru, tak do exteriéru po celou zimu, nejen na období svátků. Použité LED diody opět ušetří energii a peněženku. O to víc můžeme investovat do dárků.Udělejte radost sobě i dětem! Vybírat můžete hned z několika zvířatek i postaviček. Patří mezi ně v současné době oblíbenísobi čilední medvídci. Součástí této zimní party je izářící anděl nebo veselý sněhulák. LED osvětlení Medvěd

Světelné vánoční řetězy dnes zdobí téměř každý vánoční stromek. A nejen to, dají se použít také na zdobení oken (z vnitřní strany) nebo je lze volně zavěsit na zeď atd. Při výběru řetězů bychom měli na obale zkontrolovat, zda jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a zda splňují bezpečnostní normy. Dnes se již běžně prodávají LED světelné vánoční řetězy, které zaručí nízkou spotřebu energie a tím i úsporu financí. Světelný řetěz volíme v dostatečné délce, a pokud si nejsme jistí, raději zakoupíme delší než kratší, aby nám pak na stromečku kus nechyběl. Co se týče barevnosti, můžeme zvolit pestrobarevný světelný řetěz, mnohem elegantnější je však jednobarevný, ať už v bílé nebo žluté barvě světla. Mnohem snáze k němu pak budeme ladit další světelné i ty nesvětelné dekorace.

Venkovní vánoční osvětlení využijeme zejména, pokud vlastníme terasu, zahradu či pokud si chceme vánočně osvětllit dům. Venkovní osvětlení musí splňovat větší kritéria co se týče odolnosti vůči změnám počasí, stupeň ochrany IP by měl být minimálně IP44. Vánoční atmosféru můžeme vytořit nejen světelnými řetězy (vhodnými pro venkovní použití), ale i různými světelnými pásky, rampouchy či závěsy. Vždy je dobré si dobře rozmyslet délku jednotlivých dílů a nejlépe si k tomu nakreslit názorný obrázek. Na co také nesmíme zapomenout, je myslet na napájení a volit dostatečnou délku přívodního kabelu.

LED osvětlení Anděl

Místa v exteriéru, kam lze vánoční osvětlení umístit:
- střecha
- okna včetně francouzských oken
- vchod do domu či zahrady
- zdi a hrany domu
- zábradlí a plot
- cestičky, trávníky
- keře a stromy
- netradiční možnosti, například bazén

LED osvětlení Sněhulák

Podívejte se na nabídku vánočního osvětlení a splňte si své sny!