KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 2 000 KČ OD NÁS ZÍSKÁTE 3 KS ŽÁROVEK PHILIPS V HODNOTĚ 420 KČ.

LED pásky a příslušenství

Širokou nabídku LED pásků jsme pro vás rozčlenili do přehledných kategorií. Jsou to jednotlivé řady s různými vlastnostmi a u většiny z nich si můžete vybrat ze základních sad připravených k instalaci, prodlužujících samostatných LED pásků a také z příslušenství jako jsou různé spojky nebo trafa atd. Doporučujeme zejména LED pásky Paulmann, které jsou kvalitní a velmi flexibilní.

70671-zakladni-sada-maxled-paulmann-led-pasek-kuchyn-esvetloPaulmann MaxLED pásky využijete, pokud potřebujete vysokou svítivost. Jsou variabilní a snadno se instalují.

Paulmann YourLED pásky jsou chráněny silikonovou vrstvou a můžete jimi podsvítit nábytek nebo osvítit schodiště. Pro podsvícení monitoru či televize využijte USB YourLED pásky.

Paulmann YourLED DECO pásky mají různé barvy a vytvoří efektní náladové osvětlení. Najdete zde i LED pásky s dětskými motivy.

Paulmann YourLED ECO pásky nejsou zatavené v silikonu, díky čemuž jsou za velmi příznivou cenu. Hodí se například pro použití v profilech.

Paulmann YourLED IP 44 pásky odolají stříkající vodě. Díky tomu si jimi můžete osvětlit koupelnu, například zrcadlo nebo strop.127081-usb-led-pasek-podsviceni-televize-monitoru-yourled-paulmann-esvetlo

Paulmann WaterLED pásky můžete s klidem použít i na zahradě, mají totiž nejvyšší ochranu IP 67.

LED pásky můžete umístit do profilů (lišt). Vykouzlíte tak zajímavou hru světel. Profily mají navíc pozitivní chladicí účinky na LED pásky.

Philips Hue LED pásky jsou dokonce inteligentní a můžete je ovládat i přes své chytré zařízení.

Light Impressions LED pásky vynikají svou kvalitou. Existuje k nim spousta příslušenství. Můžete si také vybrat již hotové lineární svítidlo z LED pásku a profilu.

led-pasky-paulmann-yourled-maxled-delta-duo-profil-osvetleni-esvetloLED pásky mají opravdu široké možnosti využití. O některých z nich si můžete přečíst v našich článcích:

 

 
48
1299714812997
Značky
 
Barva světla
Dálkové ovládání
Ochrana IP
Povrchová úprava
Stmívatelné
Teplota chromatičnosti
Třída ochrany
Výkon
Výkon světelného zdroje
Výměna barev RGB

Stránka 1 z 21 - 625 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 21 - 625 položek celkem