LED pásky a příslušenství

Širokou nabídku LED pásků jsme pro vás rozčlenili do přehledných kategorií. Jsou to jednotlivé řady s různými vlastnostmi a u většiny z nich si můžete vybrat ze základních sad připravených k instalaci, prodlužujících samostatných LED pásků a příslušenství (spojky, trafa...). Doporučujeme zejména LED pásky Paulmann, které jsou kvalitní a velmi flexibilní.

70671-zakladni-sada-maxled-paulmann-led-pasek-kuchyn-esvetloPaulmann MaxLED pásky využijete, pokud potřebujete vysokou svítivost. Doporučujeme jako LED pásky pod linku.

Paulmann YourLED pásky jsou chráněny silikonovou vrstvou a můžete jimi podsvítit nábytek nebo osvítit schodiště. Pro podsvícení monitoru či televize využijte USB YourLED pásky.

Paulmann YourLED DECO LED pásky RGB svítí barevně a vytváří efektní náladové osvětlení. Najdete zde i LED pásky s dětskými motivy.

Paulmann YourLED ECO pásky nejsou zatavené v silikonu, díky čemuž patří mezi nejlevnější LED pásky. Hodí se například pro použití v profilech pro LED pásky.

Paulmann YourLED IP 44 pásky odolají stříkající vodě. Díky tomu si jimi můžete osvětlit koupelnu, například zrcadlo nebo strop.127081-usb-led-pasek-podsviceni-televize-monitoru-yourled-paulmann-esvetlo

Paulmann WaterLED pásky venkovní můžete použít i na zahradě, vodotěsné LED pásky  mají nejvyšší ochranu IP 67.

LED pásky můžete umístit do profilů (lišt). Vykouzlíte tak zajímavou hru světel. Lišty pro LED pásky mají navíc pozitivní chladicí účinky na LED pásky.

Philips Hue LED pásky můžete ovládat přes svůj telefon.

led-pasky-paulmann-yourled-maxled-delta-duo-profil-osvetleni-esvetloLED pásky mají opravdu široké možnosti využití. Přečtěte si o nich v našich článcích:

 
48
1299714812997
Značky
 
Barva světla
Dálkové ovládání
Ochrana IP
Povrchová úprava
Stmívatelné
Teplota chromatičnosti
Třída ochrany
Výkon
Výkon světelného zdroje
Výměna barev RGB

Stránka 1 z 21 - 625 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 21 - 625 položek celkem