Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

ChytráŽena.cz - 24. února 2017

Chytré osvětlení pro chytrou domácnost

Nadčasové, zábavné, snadno ovladatelné smartphonem a tabletem nebo také pouhým hlasem. Řeč je o chytrých žárovkách Nanoleaf a Philips HUE, jež kombinují úsporné LED osvětlení s intuitivní technologií. Jejich nevídané možnosti pro osvětlení domácnosti nám představila odbornice na osvětlení, Zuzana Zicháčková z eSvětlo.cz.

Chytré žárovky jsou vhodné pro milovníky moderních technologií. Na rozsvěcení, stmívání a automatizaci osvětlení Nanoleaf vám totiž postačí jediná aplikace ve vašem smartphonu. V aplikaci pro Philips HUE si ještě navíc můžete pohrát i se změnou barvy světla, signalizací počasí a spoustou dalších funkcí.

Philips Hue závěsné svítidlo BeyondŽárovky upozorní na e-mail nebo déšť

„S žárovkou Nanoleaf, modelem Smarter Kit, stačí, když zvoláte pokyn „Light!“ a je rozsvíceno. O vše se totiž postará smartphone aplikace s umělou inteligencí, tedy virtuální služebnice, která se jmenuje SIRI a je oficiálně certifikovaná firmou Apple,“ přibližuje Zuzana Zicháčková z poradensko-prodejního portálu eSvětlo.cz.

Philips HUE propojuje stmívatelnost navíc i s barevnými možnostmi a umožňuje ještě další užitečné funkce: Bude pršet? Aplikace to z internetové předpovědi zjistí a zabliká světly modrou barvou. Přišel vám e-mail? Svítidla v domácnosti vám zablikají barvou, kterou si vyberete. Jedete na dovolenou a nechcete, aby vaše opuštěná domácnost lákala zloděje? Nastavte si časové svícení nebo domácí svítidla ovládejte třeba z druhého konce světa.

Philips Hue stolní lampa Beyond

Kam s nimi

V sadě svítidel Philips HUE si vyberete kompletní osvětlení interiéru, od futuristické stolní lampy, trendy lustru a nástěnného svítidla až po LED pásek. Série obsahuje také dekorativní svítidla, která vám posvítí například na fotku, obraz nebo suvenýry z cest. Všechna svítidla se vyznačují jednotným designem. Jejich krémově bílá barva a minimalistické tvary vyniknou v každém moderním interiéru.
Různé modely žárovek Nanoleaf využijete nejen v moderně zařízené domácnosti, ale také například ve stylových kancelářích.

Jak to funguje?

„Základní prvek Philips HUE tvoří tzv. Bridge, který slouží jako výchozí ovládací panel a umožňuje využívat všechny speciální funkce osvětlení. Panel připojíte na domácí Wi-Fi router, stáhnete si aplikaci do chytrého telefonu nebo tabletu a potom už vše jednoduše ovládáte z aplikace,“ vysvětluje odbornice z eSvětlo.cz.

U chytrých žárovek Nanoleaf Smarter Kit to je obdobné. Všechny žárovky, které si pořídíte, se propojí se základním modulem a ten připojíte k routeru. Následně už všechny funkce vybíráte v iOS aplikaci.

Více informací naleznete na www.esvetlo.cz

Philips Hue stolní lampa Phoenix

Zdroj: http://www.chytrazena.cz/chytre-osvetleni-pro-chytrou-domacnost-38059.html

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.