Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Návrhy a realizace osvětlení

 
Naše firma vám připraví a zrealizuje kompletní interiérové osvětlení bytových a komerčních prostor, které budou splňovat veškeré nároky na kvalitu osvětlení a také vaše pohodlí. Náš tým zkušených a kvalifikovaných návrhářů osvětlení je připraven k plné podpoře projektů od jednoduchých výpočtů až po plnohodnotné 3D návrhy osvětlení včetně odborné montáže.

realizace osvetleni

Ačkoliv je návrh interiérového osvětlení jedním z nejdůležitějších základů interiérového designu, často se velmi podceňuje. Přitom je to právě osvětlení, které hraje klíčovou roli při vytváření správné nálady, ale i zdravého životního stylu. Návrháři bytových interiérů využívají několik druhů osvětlení pro vytvoření správného množství a uspořádání světelných zdrojů v místnosti.

Bezpočet možností osvětlení dnes nabízí spoustu výhod, které si lze díky dobrému výběru svítidel dopřát. Naším cílem je dosáhnout nejlepšího možného návrhu osvětlení z hlediska nákladů, funkce, estetiky a údržby. Ať už jsou to rodinné domy, byty, kanceláře, prodejny, haly, pracovny, zahrady nebo reklamní plochy, s tím vším si dokážeme hravě poradit.

 

 

Návrh a realizace osvětlení

 

1. Schůzka s naším interiérovým designerem

Osobní schůzka s designerem obvykle probíhá v prostorách naší firmy formou přátelského rozhovoru. Cílem je, aby se vaše představa osvětlení domova nebo kanceláře do posledního puntíku naplnila. Náš designer se bude zajímat především o vaše představy, očekávání a požadavky na praktické využití vašeho bytu. Zároveň co se vám nelíbí nebo čeho byste se chtěli vyvarovat. Zeptá se na váš životní styl a kolik času v jednotlivých místnostech trávíte. Důležitá je samozřejmě i vaše představa o investované částce. Jedině tak vám designer navrhne nejvhodnější osvětlení interiéru, správně zkombinuje barvu a intenzitu světla, sladí vše podle vašeho stylu a do posledního detailu.

2. Příprava a návrh vizualizace projektu

Na základě první schůzky s naším designérem začneme s přípravou návrhu, případně s 3D vizualizací projektu. Zde se dodatečně konzultují případné detaily a uspořádání svítidel nebo jejich výběr dle přání zákazníka. Vzájemná komunikace mezi designérem a zákazníkem je v této fázi před samostatnou realizací také velmi důležitá. Domlouvají se detaily dispozičního uspořádání interiéru a další důležité body, které se do finální vizualizace také zahrnují.

3. Samotná realizace interiérového osvětlení

Po odsouhlasení finančního plánu a postupu, případně po nadstandardních úpravách na žádost klienta dochází k samotné realizaci. Společně domluvíme termín začátku realizace dle požadavku klienta a dostupnosti vybraných svítidel. V průběhu realizace jsme neustále v kontaktu se zákazníkem a případné detaily, které se mohou vyskytnout spolu konzultujeme. V této fázi již nic nebrání k dokončení úspěšné realizace osvětlení, na které jsme se společně na začátku domluvili.

 

Ukázky praktického osvětlení v interiéru

praktické osvětlení - LED pásky   osvětlení kuchyně   osvětlení komerčních prostor

osvětlení schodiště   návrh osvětlení obývacího pokoje   osvětlení do chodby a předsíně

  

Významné značky, které zastupujeme a využíváme pro naše realizace.

Zastupujeme většinu světoznámých značek o oblasti osvětlení a proto nabízíme široký výběr od luxusních značek až po cenově dostupné technické řešení.
 

paulmannartemideslvvita copenhagenwofi

triorendl light studiowranovskybrokisdekolight


  

Neváhete se na nás obrátit ohledně konzultace a společně najdeme to správné a zdravé řešení osvětlení. 

Návrh a realizace osvětlení. Konzultace ZDARMA.
 
Napište nám nebo zavolejte a domluvte si schůzku v naší kanceláři.

tel: (+420) 727 946 827, (+420) 252 549 725

e-mail: realizace@esvetlo.cz