Zákaznická podpora je vám k dispozici každý pracovní den od 9 do 17 hod. na tel. 727 946 827 nebo info@esvetlo.cz

Seznam výrobců a značek

Sortiment na našem e-shopu je tvořen několika renomovanými výrobci, kteří poskytují interiérová i exteriérová svítidla v různých tvarech a provedeních a dále také světelné zdroje (úsporné žárovky a LED žárovky).

Paulmann
Německá společnost byla založena v roce 1968 a stala se velmi oblíbenou. Silnou stránkou společnosti se stal její velký, rozsáhlý sortiment, protože se neomezila pouze na svítidla, ale věnuje se také dekorativním světelným zdrojům.
Velmi modernízávěsná svítidla,nástěnná svítidla a bodová svítidla jsou vyrobena z velmi kvalitních materiálů. Kromě světelných zdrojů a svítidel se Paulmann věnuje také výrobě příslušenství pro rodinné byty nebo kanceláře.
Výrobce se neomezil pouze na německý trh a expandoval dále do 40 evropských a severoamerických zemí.

BPM Lighting
BPM Lighting je španělská společnost, která je na trhu s osvětlením od roku 1992. Následující roky zvýšila svůj inovační potenciál, zapracovala na výraznosti produktů a zlepšila služby pro zákazníky. Sortiment byl rozšířen o mnoho výrobků a na základě toho došlo k rozdělení do dvou katalogů, Structural Light a Engineering Light.
Kolekce Structural Light se zabývá výrobou zápustných svítidel , nástěnných svítidel , stropních svítidel a závěsných svítidel, které jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, tzv. crismolis, který je svou pevností srovnatelný s hliníkem. Druhá kolekce Engineering Light se zabývá výrobou svítidel, které jsou na bázi hliníku.
Společnost BPM je tvořena mladým, zkušeným a kvalifikovaným týmem za účelem uspokojení potřeb zákazníků a trhu. V současné době vyváží po celé Evropě. Podporu má od dceřinných společností v Polsku, Německu a Francii.

WOFI
Německý výrobce je na trhu od roku 1959/1960. Po založení WOFI čelila mnoha výzvám, které ovlivňovali rozvoj a investice do výroby. Po úspěšném investování došlo k realizaci nových světelných technologií s vysokou kvalitou v designu a kování. Společnost díky včasnému zachycení trendů se dostala do popředí a vybudovala si tak své místo na trhu.
Výrobce nabízí různá moderní interiérová svítidla, odbodových svítidel,závěsných svítidel,stolních lamp či nástěnná svítidla a kolejnicové systémy na 230V .
Sortiment společnosti WOFI je dostupný na českém trhu teprve od minulého roku.

Brokis
Česká firma Brokis navrhuje designová svítidla, která jsou následně vyráběna sklářskými mistry, kteří navazují na staletí udržovanou tradici českého foukaného skla. Vlastní výrobní kapacity umožňují vyvíjet inovativní materiály, techniky a technologie. Originální kolekce svítidel je navržena českými i mezinárodními designéry, které získaly celou řadu ocenění. Kombinace tradičního ručně foukaného skla spolu s materiály jako jsou dřevo a ručně opracovaný kov, posouvají hranice současného umění a tím získaly kolekce Brokis mezinárodní uznání. Vybraný design a mimořádná kvalita jsou základními znaky všech kolekcí, které firma Brokis uvedla na trh. Portfolio společnosti zahrnuje jak moderní funkční osvětlení a dekorativní objekty, tak jedinečná osvětlovací řešení pro architekty a interiérové designéry.
Společnost nabízí všechny typy svítidel, které rozzáří Vaši domácnost originalitou. Originální designové stolní lampy , závěsná svítidla nebo stojací lampy naleznete v naší nabídce.

Dekolight Light Impressions
Dekolight Light Impressions, společnost se sídlem v Německu je na trhu více než dvacet let. Společnost zaštituje dvě produktové řady s názvem “Deko-Light” a “Kapego”. Inovace, design a odpovídající struktury jsou jednoduché zásady, se kterými firma pracuje. Široký sortiment světelných zdrojů a svítidel zahrnuje domácí a obchodní řešení pro vnitřní i venkovní plochy, průmyslové lampy pro výstavy a vybavení obchodů, vše samozřejmě s důrazem na vyrovnání efektivní technologie LED.
Dekolight úspěšně působí na evropském trhu i mimo něj. Velké zásluhy na oblíbenosti mají jednotliví prodejní partneři, kteří úspěšně prodávají výrobky v zemích po celém světě.

DESIGN - RED
Výrobce představuje svítidla s originálním a velmi nadčasovým designem. Jednotlivé produkty si zakládají na perfektní účelnosti a dlouhé životnosti. Ačkoli se jedná o velmi kvalitní výrobky, tak firma zaručuje, že budou všechny k dispozici za rozumnou cenu.

White design
Česká společnost White Design vyrábí svá svítidla z ekolitu, což je materiál na bázi přírodní sádry. Povrch je omyvatelný vodou a lze jej natřít nebo nastříkat libovolnou, vodou ředitelnou barvou již ve výrobě nebo až na místě.
V naší nabídce naleznete tato svítidla, která si můžete upravit podle sebe, v kategoriíchstropní svítidla a nástěnná svítidla.

DESIGN - RENDL
Rendl studio nabízí velmi širokou škálu svítidel podle typu. Vybrat si můžete z bodových, závěsných, stolních, stojacích a dalších typů svítidel. Pracují s velmi kvalitními materiály a technologiemi, které umožňují dlouhou životnost a nabízí osobitý design. Každá kolekce tohoto výrobce splňuje všechny normy uvedené evropskou unií. Aktuální trendy využívají kontrastu světla a stínu, tvarů, barev i použitých materiálů. V nabídce svítidel firma představuje nadčasový hliník, luxusní chrom, lakovaný kov nebo polykarbonát a současně s kovy nechybí ani textilní prvky nebo využití tradičního skla například ve formě korálků.
Atraktivní svítidla pro obývací pokoj, praktickákuchyňská svítidla, koupelnová svítidla nebo kancelářská svítidla naleznete v široké paletě originálních svítidel a zajisté si vždy vyberete. Inteligentní světelná řešení osvětlí schodiště, chodbu nebo šatnu. Dokonalé osvětlení prostoru doplní dekorativní svítidla , stolní lampy a stojací lampy.

In-es.artdesign
Italský výrobce v oblasti světelného designu se snaží zakomponovat umění jako takové do designu lamp. Veškeré umění od designérů je právě prezentováno na obdiv zákazníkům formou osvětlení. Inovační síla společnosti spočívá především ve schopnosti návrhářů převést nové trendy všech svých výtvorů do designu svítidel. Designéři využívají hru světla a stínů, matné materiály v kombinaci s lesklými, a jiné triky. Inspirují se měsícem, který je za většinou jejich kolekcí. Použité materiály jsou voleny s velkou pečlivostí, protože právě detaily dělají tyto svítidla originálními. Výroba každého kusu se provádí individuálně a ručně.

BIG WHITE - Profesional
Firma BIG White byla založena v Německu a nabízí velmi široký sortiment svítidel do interiérů, nabízí technická svítidla do kanceláří a prodejen,bodová svítidla, kolejnicové systémy na 12V a 230V, venkovní svítidla a designová svítidla .

Philips
Společnost Philips & Co. byla založena v roce 1891 v nizozemském Eindhovenu. Na trhu je již 120 let a za tuto dobu si vybudovala pověst přední důvěryhodné značky. Cílem společnosti je zlepšování životů pomocí smysluplné práce a to nejen v oblasti osvětlení, ale také v oblasti zdravotní péče a spotřebitelského životního stylu. Od uvedení první žárovky Philips před více než 120 lety je pro společnost stále základem inovace a přístup se zaměřením na člověka. Využití nových technologii v oblasti osvětlení a zajištění inovačních spotřebitelských výrobků pro konkrétní použití umožňuje zákazníkům, spotřebitelům i akcionářům na celém světě zažít skutečnou změnu.
Společnost Philips je jedničkou na celosvětovém trhu s osvětlením a osvětlovací technikou. Cílem divize Philips Lighting je vylepšení kvality života za pomocí nových technologií a právě zmíněný cíl bude vést k tomu, aby spotřebitelé Philips vnímali jako firmu, která určuje tempo vývoje oboru osvětlovací techniky.
Výrobky této divize jsou k vidění na celém světě, a to nejen v domácnostech, ale také na řadě pracovišť, například v 30 procentech kanceláří, 65 procentech všech významných světových letišť, 30 procentech nemocnic, 35 procentech automobilů a 55 procentech velkých fotbalových stadionů.
Součástí portfolia výrobků divize je kompletní sortiment klasických a halogenových žárovek, kompaktní i běžné zářivky a především osvětlení na bázi LED světelných diod (LED žárovky). Na trh dodává klasické LED žárovky ve všech wattážích, žárovky ve tvaru svíčky, reflektory nebo bodovky. Kromě světelných zdrojů Philips nabízí celou řadu velmi designových svítidel. Kolekce LivingColors rozzáří Vaši domácnost barvami, dětská svítidla rozjasní oči Vaší ratolesti, na pracovní plochu můžete umístit stolní lampy z kolekce EyeCare a svítidla z kolekce Massive využijete kdekoli.

Solight
Od tohoto výrobce na našich stránkách můžete nalézt několik druhů stolních lamp, LED vonné voskové svíčky a také prodlužovací kabely.

Panasonic
Celosvětově známá firma se pohybuje na trhu od roku 1918 s cílem zlepšit kvalitu bydlení pro zákazníky. Pomocí inovativní technologie bude společnost i nadále poskytovat širokou škálu výrobků, systémů a služeb. Ty se budou pohybovat od spotřební elektroniky až po průmyslové zařízení, stavební výrobky a bydlení. Evropská obchodní operace začala v roce 1962, kdy Panasonic založila své první obchodní zastoupení v Hamburku.
Společnost v rámci využití nových technologií nabízí LED světelné zdroje, kterým garantuje charakteristické vlastnosti. S Panasonic LED žárovkami můžete ušetřit až 89% energie ve srovnání s halogenovými zářivkami vydrží 25krát déle, nabízí bezprostřední světlo a domácí přátelské osvětlení, které připomíná krásu tradičních edisonek. Výsledkem těchto požadavků jsou LED světelné zdroje řady Nostalgic Clear.
Panasonic Lighting Company je celosvětově čtvrtým největším výrobcem žárovek a číslo jedna v poskytování LED lamp v Japonsku a to díky své odborné znalosti v oblasti osvětlení, LED a inovace. Panasonic nabízí LED produkty, které byly speciálně navrženy s cílem přesně reprodukovat vzhled a dojem tradičních žárovek.
Práce firmy Panasonic je prezentována na Pražském hradě. Zatímco původní krása hradu zůstala beze změny, tak provoz se stal ekonomičtější. Panasonic v rámci kampaně “ Změna světla” provedla osvětlení Pražského hradu. Kampaň zahrnovala výměnu přibližně 10.000 tradičních, resp. klasických žárovek za LED světelné zdroje. Unikátní clear LED žárovky Panasonic udrželi historicky krásný vzhled Pražského hradu zcela beze změny a ještě výrazně snižují náklady na údržbu a správu tohoto světového kulturního dědictví UNESCO.

Osram
Již více než sto let, konkrétně od roku 1906, výrobce OSRAM prokazuje, že osvětlení je základ jeho vizáže. Celosvětově působící společnost neochvějně prosazuje sociálně a ekologicky odpovědné zásady a postupy. Společnost patří mezi dva největší výrobce osvětlení na světě. Poskytuje kompletní sortiment od základních součástí až po elektronické předřadníky, kompletní systémy svítidel a regulace osvětlení a řešení osvětlení.
Stejně jako jiní výrobci i Osram zařadila do svého portfólia produkty s využitím LED technologií, jejichž podíl na celkovém obratu je 29 procent. Společnost je nositelem nových trendů, je společností přinášející na trh v osvětlování nové technologické změny. Divize osvětlování dosahuje nejvyšších obratů. OSRAM je světovým číslem jedna v oblasti osvětlení automobilů včetně LED světelných zdrojů pro automobily. OSRAM také patří mezi přední dodavatele na trhu elektronických předřadníků (EP) pro světelné zdroje.
Důvodů, proč si vybrat světelné zdroje od firmy OSRAM je hned několik. Mezi základní výhody patří dlouhá životnost, které je dosaženo díky novým technologiím, dále nabízí precizní design, velký výkon, výběr v barvách světla, tvarech a paticích.
Jedinečný design světelných zdrojů OSRAM a jedinečná optika „Lightguide“ umožňuje úhel vyzařování světla 300° s obzvlášť jednotnou distribucí světla u všech pokročilých světelných zdrojů CLASSIC A40 a A60.
OSRAM jako jediný výrobce přesně zkopíroval tvar bývalé edisonky. LED PARATHOM CLASSIC A40 advanced je vyrobena přesně podle rozměrů standardních klasických žárovek. První skutečná výměna 1:1 Díky kompaktním rozměrům jsou kompatibilní se stávajícími svítidly. Skutečná výhoda!


Wranovsky
Firma Wranovsky vyrábí kvalitní české skleněné křišťálové lustry a další originální moderní svítidla, která jednoznačně rozzáří Váš interiér. Zákazníkům nabízí klasické, ale velmi nadčasové křišťálové lustry spolu v kombinaci s kovovými díly. Firma disponuje velkým množstvím kovových dílů (mosaz, nikl, chrom, zlato, stříbro, bronz, antik a jiné), jak v lesklém, tak matném provedení. Portofólio není tvořeno pouze lustry, ale také stolními, nástěnnými nebo závěsnými svítidly. Cílem je vždy se pružně přizpůsobit aktuální poptávce. Wranovski svým zákazníkům vychází vstříc, když mají jakýkoliv individuální požadavek a podle něj dokáží vybraný lustr upravit.
Při výrobě zakázek větších rozměrů poskytuje výrobce svým klientům kompletní servis od vytvoření projektu a vizualizace, která umožňuje zákazníkovi spatřit lustr v interiéru ještě před samotným zhotovením svítidla.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním. Více zde.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení