KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 2 000 KČ OD NÁS ZÍSKÁTE 3 KS ŽÁROVEK PHILIPS V HODNOTĚ 420 KČ.

Šťastné a veselé!

Vážení přátelé, děkujeme vám! Jsme rádi, že jsme se v roce 2015 setkali a věříme, že se ještě uvidíme :-) Vánoční svátky jsou těsně před námi a stejně tak konec roku... Máme-li se ve zkratce ohlédnout, kromě mnoha novinek v našem sortimentu proběhlo také nemálo dalších změn různého charakteru, které měly vždy za cíl přiblížit se více vám, našim váženým zákazníkům. Velice nám v tom pomáhají zpětné vazby od vás, zejména vyplněné dotazníky spokojenosti Heureka, proto prosíme, nezapomeňte je po přijetí do vašeho emailu vyplnit :-)


V roce 2016 plánujeme další změny k tomu, abyste byli ještě více spokojení. Stejně jako dosud se vám vždy budeme snažit vyjít co nejvíce vstříc. Podnikneme konkrétní kroky k vylepšení komunikace s vámi, objevíme pro vás mnoho dalších zajímavých produktů, u kterých bude naší prioritní snahou nastavit příjemné ceny:-) Také se můžete těšit na spoustu nových článků plných tipů pro příjemný domov, novinek v oblasti osvětlení a bydlení a také různých zajímavostí, které vás budou bavit!


Vážení a milí přátelé, přejeme, ať Vánoce i oslava konce starého a začátku nového proběhnou přesně podle vašich představ :-) Užijte si volných dnů a odpočiňte si od každodenních starostí. V novém roce se opět uvidíme a my se na to velice těšíme! Štastné a veselé!