KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 2 000 KČ OD NÁS ZÍSKÁTE 3 KS ŽÁROVEK PHILIPS V HODNOTĚ 420 KČ.

Vánoce ve velkém stylu

Máte doma filmového či sportovního fanouška? JeDora the explorer oblíbenkyní Vaší dcerky? Hrají si Vaše děti rády na superhrdiny?

Právě Vy jim nyní můžete nadělit superdárky! Pořiďte svým blízkým pod stromeček originální dekorativní svítidla ve tvaru, který všechny pobaví. Tato 3D nástěnná svítidla oživí každou nudnou zeď a budou předmětem obdivu každé návštěvy. A to nejen dětských - věřte, že i většiny dospělých návštěvníků.

3D nástěnná svítidla jsou žhavou novinkou a seženete je opravdu málokde za příznivou cenu. Proto neváhejte a rozhodněte se pro nápaditý vánoční dárek právě nyní!

3D svítidlo Fotbalový míč Fotbalový míč ve vlastním okně nevidí rád nikdo. A co ve své zdi? Ke každému svítidlu jsme přibalili super samolepku efektních prasklin, které dokresluje plastický dojem. 3D svítidlo Tenisový míček

Světelná síla superhrdinů se prostě nezapře! Nechte k Vám domů skrze zeď nakouknout třeba Spidermana. Pozor, ať Vám zdi neprorazí Hulk svou pěstí!

3D svítidlo Spiderman 3D svítidlo Hulkova pěst
3D svítidlo Dora the explorer 3D svítidlo Sněhulák Olaf

Úsměv na tváři holčiček rozzáří Dora the explorer, jejíž tělo je tvořeno samolepkou, i sněhulák Olaf se samolepkou ledových prasklin.

Naprostým skvostem mezi nástěnnými 3D svítidly jsou ta k premiéře Star Wars: Síla se probouzí. Ke všem jsme opět přibalili samolepku prasklin a každé svítí svým specifickým způsobem. Jsou efektní, originální a velice zábavná. Jednoznačně doporučujeme všem filmovým fanouškům a nejen jim - Vaši hosté jimi budou uchváceni! Více o nich si můžete přečíst v článku Světelná síla superhrdinů. A navíc, některá z nich máme právě v AKCI!

3D svítidlo Darth Vader 3D svítidlo Death Star 3D svítidlo R2D2

Oslavte Vánoce ve velkém stylu a nechte se okouzlit skvělými 3D nástěnnými svítidly!